Категорії товарів

Прийміть найтепліші вітання та добрі побажання з чудовим святом, Міжнародним жіночим днем!

Залишайтеся такими ж чарівними і привабливими, щиро коханими і ніжними.

Бажаємо Вам яскравого, променистого сонця і весняного настрою !!!

 

Датський виробник прибирального інвентарю Vikan веде свою історію з 1898 року. Величезний досвід та технологічні інновації Відділу дослідно-конструкторських робіт допомогли компанії створити популярні серії продуктів Vikan.

Компанія Vikan має міжнародний сертифікат відповідності менеджменту якості ISO 9001, також компанія сертифікована на відповідність системі екологічного менеджменту ISO 14001. Пропоновані Vikan рішення відповідають вимогам законодавств США та Європи і ліцензовані системами еко-маркування та продовольчої безпеки.

Vikan відповідає вимогам FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками США), FEIBP (Європейська федерація виробників щіток) і нормативам ЄС. Унікальне нововведення компанії Vikan - програма кодування кольором VCCA, яка відповідає вимоги системи контролю якості ХАССП (НАССР) і дозволяє візуально контролювати якість підтримки гігієни: під час  надання кожній виробничий зоні певного кольору програма допомагає запобігати перехресні забруднення, переміщення бактерій між цехами і відповідати санітарно-гігієнічним стандартам на підприємстві. 

Четверг, 26 Июнь 2014 09:00

Vikan в рожевому кольорі

Компанія VIKAN розширює колірну гаму продукції Vikan Hygiene System, запустивши у виробництво інвентар в новому рожевому кольорі. 

Рожевий колір став прекрасним доповненням системи колірного кодування VIKAN, яка тепер представлена в 9 яскравих привабливих кольорах.

КАТАЛОГ ТОВАРІВ

No sub-categories to show!

No sub-categories to show!

No sub-categories to show!

No sub-categories to show!

No sub-categories to show!

No sub-categories to show!