VIKAN© : Унікальні продукти для рішення унікальних завдань

Vikan

vikan

З історії

Компанія VIKAN була заснована в 1898 році як підприємство з виробництва щіток датським підприємцем А.П. Педерсеном. Компанія поступово розвивалася і завойовувала популярність у покупців, набуваючи все більшу і більшу кількість замовників.

Сьогодні все виробництво на заводах VIKAN повністю автоматизовано і керується за допомогою комп'ютерних систем. Так само на виробництві використовується кілька промислових роботів. Компанія зазнала кардинальну модернізацію, починаючи з 1898-го року. В майбутньому компанія VIKAN планує зосередиться на інноваційних розробках нових товарів і на підвищенні кваліфікації своїх фахівців і ще більшому покращенні якості виробленої продукції.
 

Професійний прибиральний інвентар Vikan

Компанія VIKAN A / S (Вікан) розробляє, виробляє і реалізує комплексні рішення (професійний інвентар) для ручного прибирання, які орієнтовані на професійний ринок. VIKAN - лідер з виробництва та постачання професійних рішень для ручного прибирання підприємств харчової промисловості.

Якість виробів і екологічна політика VIKAN (Вікан) в першу чергу грунтуються на турботі про клієнтів. Виконання найдрібніших вимог до нових товарів на ринку, негайна їх адаптація до потреб наших замовників є пріоритетним для компанії VIKAN і служить запорукою її фінансового успіху і зростання доходів.

Весь прибиральний інвентар від Vikan має високу стійкість до впливу хімічних препаратів і високої температури; виконаний за всіма правилами ергономіки, має сертифікат якості ISO 9001 та сертифікат навколишнього середовища ISO 14001.
 

Основні переваги Vikan

  • Тривалий термін служби
  • Стерилізація в автоклаві при температурі до 121?C
  • Інертність до хімічних речовин, інвентар допустимо використовувати на харчовому виробництві
  • Матеріал інвентарю - міцний поліпропілен, який утворює гладку гігієнічну поверхню
  • Можливість колірного кодування - 5 основних кольорів та 3 альтернативні
  • Швидке висихання
  • Щетина не вилазить (не обсипається)

Прибиральний інвентар Vikan на підприємстві

Ми пропонуємо широкий вибір професійного інвентарю для прибирання приміщень, за допомогою якого можна успішно вирішувати будь-які завдання з прибирання вашого підприємства: прибирання і чищення виробничих об'єктів, мийку стла і світлопрозорих матеріалів, очистку різноманітних поверхонь від будь-яких стійких харчових забруднень та інші види збиральних робіт.

 

Пошук товара
КАТАЛОГ ТОВАРІВ
Останні новини